LENOVO NTB Yoga 7 2-in-1 14ILL10 - Ultra 7 258V,14" 2.8K WQXGA+ OLED,32GB,1TSSD,HDMI,Intel Arc 140V,W11H,3Y Premium
Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Herné a kancelárske notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 36 Měsíc(ů) |
| Hmotnost: | 2.32 kg |
| EAN: | 198156991355 |
| Model grafickej karty: | Intel Arc 140V |
| Model procesora: | Intel Core Ultra 7 258V |
| Počet jadier: | 8 |
| Rozlíšenie displeja: | 2880x1800 |
| SSD Kapacita (GB): | 1000 |
| Typ disku: | SSD |
| Typ panelu: | OLED |
| Veľkosť pamäti RAM: | 32 |
| Výbava: | Dotykový displej, BlueTooth, Podsvícená klávesnice, Čtečka paměťových karet, Stylus |
| Frekvencia procesoru (GHz): | 3.8 |
| Maximálna frekvencia procesora (GHz): | 5.1 |
| Rada procesoru: | Intel Core Ultra 7 |
| Typ zařízení: | Notebook |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
