A4tech N-530S, podsvícená kancelářská myš, 1200 DPI, USB, bílá
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
A4Tech N-530S
Myš je navrhnutá s modrým LED podsvietením, ktoré uľahčuje používanie v tme.

Špecifikácie
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Tiché kliknutie | Nie |
| Vnútorná pamäť | Nie |
| Softvér | Áno |
| Nastaviteľné DPI | Nie |
| Senzor | |
| DPI | 1200 |
| Typ senzora | Optický |
| Ovládanie | |
| Použitie | pre pravákov / ľavákov |
| Koleso | Áno |
| Počet tlačidiel | 3 |
| Makro, programovateľné tlačidlá | Nie |
| Pripojenie | |
| Typ pripojenia | Káblové |
| Bluetooth | Nie |
| USB | Typ A |
| Dĺžka kábla | 150 cm |
| Veľkosť a Váha | |
| Veľkosť | 119 x 63 x 35 mm |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Myši |
|---|---|
| Záruka: | 24 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 0.14 kg |
| EAN: | 4711421988315 |
| Rozhranie myší: | Drátová USB |
| Špecifikácia myši: | 3 tlačítková |
| Druh myši: | Optická |
C-TECH Myš WM-10, USB, Černá
Skladom
2,26 € bez DPH
2,78 €
Rozhranie myši:Drôtová USB; Druh myši:Optická; Počet tlačidiel myši:3 tlačidlová, S kolesom
GENIUS Vertikální myš Ergo 8250S Champagne Gold/ 1600 dpi/ bezdrátová/ 6tlačítek/ tichá/ černozlatá
Skladom
13,83 € bez DPH
17,01 €
Rozhranie myši:Bezdrôtová USB dongle; Druh myši:Optická; Počet tlačidiel myši:4 alebo viac tlačidiel, S kolesom
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
