ACER NTB Aspire 16 (A16-71M-59P8),Ultra5-115U,16"WUXGA,16GB,512GB SSD,Intel Graphics,Linux,Gray
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
ACER NTB Aspire 16 (A16-71M-59P8)
Part Number: NX.JEKEC.001
Procesor
Výrobca procesora: Intel
Model procesora: Core Ultra 5 processor 115U
Rýchlosť procesora: 1,5 GHz
Počet jadier: 8
Zobrazenie a grafika
Grafická karta: Intel Graphics
Veľkosť displeja: 16"
Technológia displeja: Matný
Režim displeja: WUXGA
Technológia podsvietenia: IPS
Rozlíšenie displeja: 1920 x 1200
Pomer strán: 16:10
Pamäť
Štandardná pamäť: 16 GB
Technológia pamäti: LPDDR5X Memory On Board + N/A
Úložisko
Celková kapacita disku SSD: 512 GB
Typ SSD: PCIe NVMe SSD PM4 + N/A
Siete a komunikácia
WIFI 6E Intel 802.11ax 2x2 MU-MIMO: Áno
Bluetooth v5.3: Áno
Rozhranie/porty
2x USB 3.2 Gen1 port
2x USB Type-C port
HDMI 2.1
RJ-45
3,5mm Jack port
Softvér
Operačný systém: ESHELL Linux (Boot-up only)
Výbava
FHD USB Camera: Áno
Numerická klávesnica: Áno
Čítačka odtlačkov prstov: Áno
Čítačka pamäťových kariet: Nie
Optická mechanika: Nie
Podsvietenie klávesnice: Áno
Touchpad: Áno
Informácie o batérii
Počet článkov: 3-články
Chemické zloženie batérie: Lithium-iontový (Li-Ion)
Energia batérie: 53Wh
Popis napájania
65W USB Type-C AC Adaptér PCR50% TCO9.0
Fyzické charakteristiky
Farba: Steel Gray
Špecifikácia: Steel Gray hliníkový kryt LCD
Rozmery: 359,7 (W) x 253,22 (D) x 17,9 (H) mm
Hmotnosť (približná): 1,64 kg
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Herné a kancelárske notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 2.66 kg |
| EAN: | 4711474676474 |
| Frekvencia procesoru (GHz): | 1.5 |
| Maximálna frekvencia procesora (GHz): | 4.2 |
| Model grafickej karty: | Intel® Graphics |
| Model procesora: | Intel Core Ultra 5 115U |
| Počet jadier: | 8 |
| Rada procesoru: | Intel Core Ultra 5 |
| SSD Kapacita (GB): | 512 |
| Typ disku: | SSD |
| Typ panelu: | IPS |
| Typ zařízení: | Notebook |
| Uhlopriečka displeja ("): | 16 |
| Veľkosť pamäti RAM: | 16 |
| Výbava: | BlueTooth, Web kamera, Podsvícená klávesnice, Numerická klávesnice |
| Operační systém: | Linux |
| Výkon CPU dle PassMark: | 11715 |
| TDP: | 15 |
| Formát obrazovky: | 16:10 |
| Povrchová úprava displeje: | Matný |
| Rozhraní: | USB 3.2 Gen 1, LAN (RJ-45), HDMI, 3.5mm Jack, USB Type-C |
| Hmotnost notebooku: | 1.5 - 2.0 kg |
| Napájecí adaptér: | Součástí balení |
| Typ baterie: | Li-Ion |
| Počet článků baterie: | 3 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
