ACER NTB Aspire Go 15 (AG15-42P-R7TN),R5 7430U,15.6"FHD,16GB,512GB SSD,Radeon,Linux,Silver
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
ACER NTB Aspire Go 15 (AG15-42P-R7TN)
Part Number: NX.J7XEC.008
Procesor
Výrobca procesora: AMD
Model procesora: Ryzen 5 7430U
Rýchlosť procesora: 2,3 GHz
Počet jadier: 6
Zobrazenie a grafika
Veľkosť obrazovky: 15,6"
Typ obrazovky: Anti-Glare
Režim obrazovky: FHD
Technológia podsvietenia: IPS
Rozlíšenie obrazovky: 1920x1080
Poměr strán: 16:9
Dotykový displej: Nie
Grafická karta: AMD Radeon Graphics
Svietivosť: 300nits
Pamäť
Štandardná pamäť: 16 GB
Technológia pamäti: DDR4 Memory + N
Uloženie
Celková kapacita disku SSD: 512 GB
Typ SSD: PCIe NVMe SSD PM4 + N (M.2)
Siete a komunikácia
Bluetooth verzia v5.1: Áno
Wifi 6 802.11AX 2x2: Áno
Rozhranie/porty
1x USB Type-C port
3x USB 3.2 Gen 1 port
1x HDMI port
1x RJ-45 port
3,5mm Jack port
Software
Operačný systém: ESHELL Linux (Boot-up only)
Výbava
USB HD TNR kamera: Áno
Numerická klávesnica: Áno
Čítačka odtlačkov prstov: Nie
Čítačka pamäťových kariet: Nie
Optická mechanika: Nie
Podsvietenie klávesnice: Nie
Touchpad: Áno
Informácie o batérii
Počet článkov: 3-články
Chemické zloženie batérie: Lithium-iontový (Li-Ion)
Energia batérie: 53Wh
Popis napájania
65W 3mm AC Adaptér
Fyzické charakteristiky
Farba: Pure Silver
Rozmery (ŠxVxH): 362,9 x 18,9 x 239,69 mm
Hmotnosť (přibližná): 1,75 kg
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Herné a kancelárske notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 2.75 kg |
| EAN: | 4711474852496 |
| Frekvencia procesoru (GHz): | 2.3 |
| Maximálna frekvencia procesora (GHz): | 4.3 |
| Model grafickej karty: | AMD Radeon |
| Model procesora: | AMD Ryzen 5 7430U |
| Počet jadier: | 6 |
| Rada procesoru: | AMD Ryzen 5 |
| Rozlíšenie displeja: | 1920x1080 (Full HD) |
| SSD Kapacita (GB): | 512 |
| Typ disku: | SSD |
| Typ panelu: | IPS |
| Uhlopriečka displeja ("): | 15.6 |
| Veľkosť pamäti RAM: | 16 |
| Výbava: | Wi-Fi, BlueTooth, Touchpad, Web kamera, Numerická klávesnice |
| Operační systém: | Linux |
| Výkon CPU dle PassMark: | 15674 |
| TDP: | 15 |
| Rozhraní: | USB 3.2 Gen 1, HDMI, 3.5mm Jack, USB Type-C |
| Hmotnost notebooku: | 1.5 - 2.0 kg |
| Napájecí adaptér: | Součástí balení |
| Typ baterie: | Li-Ion |
| Počet článků baterie: | 3 |
| Lokalizace klávesnice: | CZ/SK |
| 330: | Matný |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
