ACER NTB Aspire Go Spin 14 (AGSP14-31PT-C2S7),N150,14"WUXGA,8GB,512GB SSD,Intel Graphics,W11H,Silver
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Skladom
Môžeme doručiť do:
Typ zariadenia:Notebook; Operačný systém:Windows 11 Home; Typ procesora:Intel® N100; Grafický čip:Intel® Graphics; Rozlíšenie:1920x1200; Formát obrazovky:16:10; Povrchová úprava displeja:Lesklý; Typ disku:SSD; Rozhranie:USB 3.2 Gen 1, HDMI, 3.5mm Jack, USB Type-C; Výbava:Wi-Fi, BlueTooth, TouchPad, Dotykový displej, Web kamera
Detailné informácie
Podrobný popis
ACER NTB Aspire Go Spin 14 (AGSP14-31PT-C2S7)
PN: NX.J3UEC.001
Procesor
Výrobca procesora: Intel
Model procesora: processor N150
Rýchlosť procesora: 3,6 GHz
Počet jadier: 4
Zobrazenie a grafika
Grafická karta: Intel Graphics
Veľkosť obrazovky: 14"
Technológia obrazovky displeja: IPS
Typ displeja: Lesklý
Dotykový displej: Áno
Režim obrazovky: WUXGA
Rozlíšenie obrazovky: 1920 x 1200
Pomer strán: 16:10
Pamäť
Štandardná pamäť: 8 GB
Technológia pamäte: LPDDR5
Úložisko
Celková kapacita disku SSD: 512 GB
Typ SSD: PCIe Gen3 NVMe SSD PM4
Siete a komunikácia
Wifi 6 802.11AX: Áno
Bluetooth 5.1: Áno
Rozhranie/porty
2x USB Type-C port
2x USB 3.2 Gen 1 port
1x HDMI port
3,5mm Jack port
Softvér
Operačný systém: Windows 11 Home
Výbava
Kamera s 2Mic.: Áno
Numerická klávesnica: Áno
Čítačka odtlačkov prstov: Nie
Čítačka pamäťových kariet: Nie
Optická mechanika: Nie
Podsvietenie klávesnice: Nie
Touchpad: Áno
Informácie o batérii
Počet článkov: 3-článkov
Chemické zloženie batérie: Lithium-iontová (Li-Ion)
Energia batérie: 53Wh
Popis napájania
65W USB Type-C AC Adaptér PCR50%_TCO9.0
Fyzické charakteristiky
Farba: Pure Silver
Rozmery: 319,8 (W) x 227,9 (D) x 22,3 (V) mm
Hmotnosť (približná): 1,54 kg
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
Kategória: Herné a kancelárske notebooky
Záruka: 24 Měsíc(ů)
Hmotnosť: 2.53 kg
EAN: 4711474276025
Model grafickej karty: Intel® Graphics
Rozlíšenie displeja: 1920x1200
SSD Kapacita (GB): 512
Typ disku: SSD
Typ panelu: IPS
Uhlopriečka displeja ("): 14
Veľkosť pamäti RAM: 8
Výbava: Dotykový displej, Wi-Fi, BlueTooth, Touchpad, Web kamera
Rada procesoru: Intel® N100
Typ zařízení: Notebook
Formát obrazovky: 16:10
Povrchová úprava displeje: Lesklý
Rozhraní: USB 3.2 Gen 1, HDMI, 3.5mm Jack, USB Type-C