ACER NTB Aspire Go Spin 14 (AGSP14-31PT-C2S7),N150,14"WUXGA,8GB,512GB SSD,Intel Graphics,W11H,Silver
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
ACER NTB Aspire Go Spin 14 (AGSP14-31PT-C2S7)
PN: NX.J3UEC.001
Procesor
Výrobca procesora: Intel
Model procesora: processor N150
Rýchlosť procesora: 3,6 GHz
Počet jadier: 4
Zobrazenie a grafika
Grafická karta: Intel Graphics
Veľkosť obrazovky: 14"
Technológia obrazovky displeja: IPS
Typ displeja: Lesklý
Dotykový displej: Áno
Režim obrazovky: WUXGA
Rozlíšenie obrazovky: 1920 x 1200
Pomer strán: 16:10
Pamäť
Štandardná pamäť: 8 GB
Technológia pamäte: LPDDR5
Úložisko
Celková kapacita disku SSD: 512 GB
Typ SSD: PCIe Gen3 NVMe SSD PM4
Siete a komunikácia
Wifi 6 802.11AX: Áno
Bluetooth 5.1: Áno
Rozhranie/porty
2x USB Type-C port
2x USB 3.2 Gen 1 port
1x HDMI port
3,5mm Jack port
Softvér
Operačný systém: Windows 11 Home
Výbava
Kamera s 2Mic.: Áno
Numerická klávesnica: Áno
Čítačka odtlačkov prstov: Nie
Čítačka pamäťových kariet: Nie
Optická mechanika: Nie
Podsvietenie klávesnice: Nie
Touchpad: Áno
Informácie o batérii
Počet článkov: 3-článkov
Chemické zloženie batérie: Lithium-iontová (Li-Ion)
Energia batérie: 53Wh
Popis napájania
65W USB Type-C AC Adaptér PCR50%_TCO9.0
Fyzické charakteristiky
Farba: Pure Silver
Rozmery: 319,8 (W) x 227,9 (D) x 22,3 (V) mm
Hmotnosť (približná): 1,54 kg
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Herné a kancelárske notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 2.53 kg |
| EAN: | 4711474276025 |
| Model grafickej karty: | Intel® Graphics |
| Rozlíšenie displeja: | 1920x1200 |
| SSD Kapacita (GB): | 512 |
| Typ disku: | SSD |
| Typ panelu: | IPS |
| Uhlopriečka displeja ("): | 14 |
| Veľkosť pamäti RAM: | 8 |
| Výbava: | Dotykový displej, Wi-Fi, BlueTooth, Touchpad, Web kamera |
| Rada procesoru: | Intel® N100 |
| Typ zařízení: | Notebook |
| Operační systém: | Windows 11 Home |
| Formát obrazovky: | 16:10 |
| Povrchová úprava displeje: | Lesklý |
| Rozhraní: | USB 3.2 Gen 1, HDMI, 3.5mm Jack, USB Type-C |
| Hmotnost notebooku: | 1.5 - 2.0 kg |
| Napájecí adaptér: | Součástí balení |
| Typ baterie: | Li-Ion |
| Počet článků baterie: | 3 |
| Lokalizace klávesnice: | CZ/SK |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
