ACER NTB Predator Helios Neo 18 AI (PHN18-72-92BJ),Ultra 9 275HX,18"WQXGA,64GB,1TB SSD,RTX 5070 Ti,Linux,Black
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Herné a kancelárske notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 5.81 kg |
| EAN: | 4711721041659 |
| Kapacita pamäte grafickej karty (GB): | 12 |
| Model grafickej karty: | NVIDIA RTX 5070 Ti |
| Model procesora: | Intel Core Ultra 9 275HX |
| Obnovovacia frekvencia displeja (Hz): | 250 |
| Počet jadier: | 10 |
| Rozlíšenie displeja: | 2560x1600 |
| SSD Kapacita (GB): | 1024 |
| Typ disku: | SSD |
| Typ panelu: | IPS |
| Uhlopriečka displeja ("): | 18 |
| Veľkosť pamäti RAM: | 64 |
| Výbava: | Wi-Fi, BlueTooth, Touchpad, Podsvícená klávesnice, Numerická klávesnice, Čtečka paměťových karet, RGB podsvícená klávesnice |
| Frekvencia procesoru (GHz): | 2 |
| Maximálna frekvencia procesora (GHz): | 5 |
| Rada procesoru: | Intel Core Ultra 9 |
| Typ zařízení: | Notebook |
| Použití: | Herní |
| Podpora AI: | Ano |
| Operační systém: | Linux |
| Výkon CPU dle PassMark: | 55928 |
| TDP: | 28 |
| Formát obrazovky: | 16:10 |
| Povrchová úprava displeje: | Matný |
| Rozhraní: | LAN (RJ-45), USB 3.2 Gen 1, MicroSD, USB 3.2 Gen 2, HDMI, 3.5mm Jack, USB Type-C |
| Hmotnost notebooku: | Vyšší než 3 kg |
| Napájecí adaptér: | Součástí balení |
| Typ baterie: | Li-Ion |
| Lokalizace klávesnice: | CZ/SK |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
