ACER NTB Swift Edge 14 AI (SFE14-I51-952Y),Core Ultra 9 386H,14"WQ2.8K,32GB,1TB SSD,Intel Graphics,W11H,White
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Herné a kancelárske notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 1.92 kg |
| EAN: | 4711474997777 |
| Model grafickej karty: | Intel® Graphics |
| Rozlíšenie displeja: | 2880x1800 |
| SSD Kapacita (GB): | 1024 |
| Typ disku: | SSD |
| Typ panelu: | OLED |
| Uhlopriečka displeja ("): | 14 |
| Veľkosť pamäti RAM: | 32 |
| Výbava: | Dotykový displej, Wi-Fi, BlueTooth, Touchpad, Web kamera, Podsvícená klávesnice, Dedikovaná grafická karta |
| Rada procesoru: | Intel Core Ultra 9 |
| Typ zařízení: | Notebook |
| Podpora Copilot+ PC: | Ano |
| Operační systém: | Windows 11 Home |
| Formát obrazovky: | 16:10 |
| Povrchová úprava displeje: | Lesklý |
| Rozhraní: | USB 3.2 Gen 1, HDMI, 3.5mm Jack, USB Type-C |
| Hmotnost notebooku: | Nižší než 1.5 kg |
| Napájecí adaptér: | Bez adaptéru |
| Typ baterie: | Li-Ion |
| Počet článků baterie: | 4 |
| Lokalizace klávesnice: | CZ/SK |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
