ACER NTB TravelMate P2 16 (TMP216-51-G2-TCO-70SN),Core 7 150U,16"WUXGA,16GB,1TB SSD,Intel,W11P,Gray
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Herné a kancelárske notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 2.92 kg |
| EAN: | 4711721011300 |
| Model grafickej karty: | Intel® Graphics |
| Model procesora: | Intel Core 7 150U |
| Počet jadier: | 10 |
| Rozlíšenie displeja: | 1920x1200 |
| Typ disku: | SSD |
| Typ panelu: | IPS |
| Uhlopriečka displeja ("): | 16 |
| USB počet: | 4 |
| Veľkosť pamäti RAM: | 16 |
| Výbava: | Wi-Fi, BlueTooth, Touchpad, Web kamera, Čtečka otisků prstů, Podsvícená klávesnice, Numerická klávesnice, Čtečka paměťových karet |
| Frekvencia procesoru (GHz): | 1.8 |
| HDD Kapacita (GB): | 1024 |
| Maximálna frekvencia procesora (GHz): | 5.4 |
| Rada procesoru: | Intel Core 7 |
| Typ zařízení: | Notebook |
| Použití: | Kancelářský |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Výkon CPU dle PassMark: | 14795 |
| TDP: | 15 |
| Formát obrazovky: | 16:10 |
| Povrchová úprava displeje: | Matný |
| Rozhraní: | MicroSD, LAN (RJ-45), USB 3.2 Gen 1, HDMI, 3.5mm Jack, USB Type-C |
| Hmotnost notebooku: | 1.5 - 2.0 kg |
| Napájecí adaptér: | Součástí balení |
| Typ baterie: | Li-Ion |
| Max.výdrž na baterie (v hodinách): | 11.5 |
| Počet článků baterie: | 3 |
| Lokalizace klávesnice: | CZ/SK |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
