ASUS VGA NVIDIA GeForce RTX 5080 PRIME 16GB OC, 16GB GDDR7, 3xDP, 1xHDMI
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
ASUS PRIME RTX 5080 16GB OC
Zažite primárny výkon s kartou Prime GeForce RTX 5080, kartou GeForce pre nadšencov pripravenou na SFF, ktorá je vybavená 2,5 slotmi pre rozsiahlu kompatibilitu, vylepšenými tromi ventilátormi pre dokonalé prúdenie vzduchu a konštrukciou s odparovacou komorou pre dokonalé chladenie.

Špecifikácie
| Výkon | |
|---|---|
| Grafický procesor | GeForce RTX 5080 |
| AI Performance | 1827 TOPs |
| Takt jadra | OC mode: 2685 MHz Default mode: 2655 MHz (Boost Clock) |
| CUDA jadra/Stream procesory | 10752 |
| Pamäť | |
| Takt pamäte | 30 Gbps |
| Kapacita pamäte | 16 GB |
| Typ pamäte | GDDR7 |
| Pamäťová zbernica | 256-bit |
| Sbernica karty | PCIe 5.0 |
| Výstup | |
| Maximálne rozlíšenie digitálneho výstupu | 7680x4320 |
| Monitorov súčasne | 4 |
| DisplayPort | 3x |
| HDMI | 1x |
| Veľkosť | |
| Veľkosť karty | 304 x 126 x 50 mm |
| --- | |
| DirectX | 12 Ultimate |
| OpenGL | 4.6 |
| Doporučený výkon napájacieho zdroja | 850W |
| Slot | 2,5 Slot |
| Napájacie konektory | 1x 16-pin |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Grafické karty |
|---|---|
| Záruka: | 36 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 1.97 kg |
| EAN: | 4711387837788 |
| Chladenie grafickej karty: | Aktivní |
| Kapacita pamäte grafickej karty (GB): | 16 |
| Model grafickej karty: | NVIDIA RTX 5080 |
| Počet HDMI portov: | 1 |
| Počet ventilátorov: | 3 |
| Použitie grafickej karty: | Herní |
| Typ pamäti: | GDDR7 |
| Výrobce procesoru GPU: | nVidia |
| Šířka sběrnice (bit): | 256 |
| Rozhraní sběrnice: | PCI Express x16 5.0 |
| Počet DP portů: | 3 |
| Počet VGA Portů: | 0 |
| Počet DVI portů: | 0 |
| Funkce: | G-Sync |
| Typ sběrnice grafické karty: | PCIe |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
