BAZAR - VeinX case HERMES MESH Mid Tower, ATX, 1xUSB 3.0, 2xUSB 2.0, 4x ARGB Fan, ARGB Controller, černá, poškozený obal
Súvisiaci tovar
EVOLVEO M1, skriňa mATX
Skladom
23,71 € bez DPH
29,16 €
Prevedenie skrine:Mini Tower / micro ATX; Farba skrine:Čierna; Počet pozícií 5.25":1; Počet pozícií 3.5" (HDD):2; Počet interných pozícií 2.5":2; Vybavenie PC skrinky:Bez...
Podrobný popis
VeinX Hermes
- Vetracie otvory na oboch stranách predného panela stabilne riadia prúdenie vzduchu
- Ideálny pre herných nadšencov
- Dostupný bočný panel z tvrdeného skla
- Podpora grafických kariet s dĺžkou až 310 mm

Špecifikácie
| Veľkosť Skrine | |
|---|---|
| Veľkosť Skrine | Mid Tower |
| Podporované veľkosti základných dosiek | |
| Veľkosť základnej dosky | ATX, micro-ATX |
| Pozície pre disky | |
| 3.5" Pozície | 2x |
| 2.5" Pozície | 2x |
| Rozširujúce sloty | |
| Horizontálne | 7x |
| Predný Vstup/Výstup Konektory | |
| Zvukové výstupy | Áno |
| USB 3.0 | 1x |
| USB 2.0 | 2x |
| Tvrdené sklo | |
| Podpora vodného chladenia | |
| Predná časť | 240 mm |
| Podpora ventilátorov | |
| Predná časť | 3x 120 mm |
| Vrchná časť | 2x 120 mm |
| Zadná časť | 1x 120 mm |
| Maximálne veľkosti komponentov | |
| Maximálna veľkosť CPU chladiča | 165 mm |
| Maximálna dĺžka GPU | 310 mm |
| Veľkosť a Hmotnosť | |
| Veľkosť | 338 x 190 x 428 mm |
Čo je v balení
4x ARGB 120mm ventilátor
1x ARGB ovládač
Dodatočné parametre
| Kategória: | Počítačové skrine |
|---|---|
| Záruka: | 24 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 4.99 kg |
| EAN: | 1208494 |
| Integrovaný zdroj: | Ne |
| Provedení skříně: | Midi Tower |
| Barva skříně: | Černá |
| Počet pozic 3.5" (HDD): | 2 |
| Počet pozic 2.5" (SSD): | 2 |
| Bočnice: | Prosklená |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
