Dell adapter E5 130W USB-C AC Adapter with PowerCord- EURO - 1yr Ltd HW Warranty- SnP
Súvisiaci tovar
adaptér iTec USB-C HDMI 4K/60 Hz
Skladom
15,63 € bez DPH
19,22 €
Typ príslušenstva:Dokovacie stanice a replikátory
MANHATTAN Dokovací stanice USB-C 10v1, 2xHDMI, 2xUSB-C, 3xUSB, 1xRJ45, čtečka SD karet, šedá
Skladom
45,78 € bez DPH
56,31 €
Typ príslušenstva:Dokovacie stanice a replikátory
Podrobný popis
Technické parametre
| Device Type | Adapter ( Napájací adaptér Dell 130 W USB-C s napájacím káblom) |
| Features | Cable 1m |
| Power provided | 130-Watt |
| Compatibility |
|
Slovenská republika:
DELL Technická podpora: +421 2 5750 83 03
DELL ProSupport hotline: +421 2 5750 69 81
Česká republika:
DELL Technická podpora: +420 225 772 711
DELL ProSupport Česká Republika: +420 225 772 969
Dodatočné parametre
| Kategória: | Príslušenstvo k notebookom |
|---|---|
| Záruka: | 12 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 0.49 kg |
| EAN: | 5397321043102 |
| Typ příslušenství: | Ostatní |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
