DELL LCD SE2726H - 27"/FHD/IPS/1920x1080/16:9/144Hz/8ms/1000:1/300 cd/m2/HDMI/VESA/3YNBD (210-BVCC)
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Technické parametre
| Typ zariadenia | |
| Panel Type |
IPS |
| Rozlíšenie |
1920 x 1080 FHD |
| Jas |
300 cd/m2 |
| Odozva monitoru |
|
| Speaker | - |
| Pomer strán | 16:9 |
| Uhlopriečka | 27" |
| Pixel Pitch |
0.31140 0.31140 mm |
| Kontrast |
1000 :1 |
| Podpora farieb |
16.7 Milion Colours |
| Podsvietenie | LED edgelight system |
| Position Adjustments | VESA |
Rozmery a váha
| So stojanom | Šírka:61.11cm- Hĺbka: 4.93cm- Výška: od 36.2cm- Váha: 3.61kg |
| Bez stojanu | - |
Konektivita
| 1. |
2 HDMI port (HDCP 1.4) (Support up to FHD 1920 x 1080 144 Hz as specified in HDMI 1.4) |
Ostatné
| Cables Included |
|
| Features | |
| Warranty |
3-year extended exchange service and premium panel replacement |
Slovenská republika:
DELL Technická podpora: +421 239 346 192 (Toll)
DELL ProSupport hotline: +421 239 346 191 (Toll)
Česká republika:
DELL Technická podpora: +420 225 772 727 (Toll)
DELL ProSupport Česká Republika: +420 225 772 969
Dodatočné parametre
| Kategória: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 36 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 6.35 kg |
| EAN: | 5397321028734 |
| HDMI počet: | 2 |
| Jas (cd/m2): | 300 |
| Rozlíšenie displeja: | 1920x1080 (Full HD) |
| Typ panelu: | IPS |
| Uhlopriečka displeja ("): | 27 |
| VESA rozmery: | 100x100 |
| Výbava: | VESA montáž |
| Rozhraní vstup: | HDMI |
| HDMI verze: | 1.4 |
| Doba odezvy (ms): | 8 |
| Formát obrazovky: | 16:9 |
| Kontrast:1: | 1000 |
| Povrchová úprava displeje: | Matný |
| Standardní záruka (roky): | 3 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
