DELL NTB Pro Max Premium 14 MA14250/U7-265H/32GB/1TSSD/14" FHD+/IR Cam/RTX 2000/130W Type-C/WLAN/Bck. Kb/W11P/3Y PS NBD
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Technické parametre
| Procesor | Intel Core™ Ultra 7 265H, vPro Enterprise (13 TOPS NPU, 16 cores, 16 threads, up to 5.30 GHz, 45W) |
| Pamäť | 32GB LPDDR5x 8400 MT/s - integrovaná |
| Pevný disk | 1TB Performance SSD Gen4, SED Ready |
| Displej | 14", Non-Touch, FHD+ 1920 x 1200, 60Hz, 400 Nit, 100% sRGB, Anti-Glare, 8MP RGB + IR |
| Grafická karta | NVIDIA RTX PRO 2000 Blackwell 8GB GDDR7 |
| PalmRest | Palmrest w/ NVIDIA RTX PRO 2000 Blackwell and Fingerprint Reader |
| Cam/Mic | 8MP HDR + IR UPD Camera with ExpressSign-In + Intelligent Privacy Ready, TNR, No Camera Shutter, Mic |
| Optical Drive | - |
| Pripojenie | Intel Wi-Fi 7 BE201, 2x2, 802.11be, MU-MIMO, Bluetooth wireless card |
| WWAN | - |
| Klávesnica | Czech/Slovakian battery-saving Mini LED backlit zero-lattice keyboard |
| Myš | - |
| Batérie a napájanie | 4 cell, 72Whr, ExpressCharge™ Capable, standard battery, 130W AC adapter, USB Type C |
| Operačný systém | Windows 11 Pro |
| Anti Virus | No anti-virus software |
| Farba | Magnetite |
| Záruka | 3 roky ProSupport Next Business Day On-Site Service |
Konektivita
<
| 1. |
Right view
Left view
USB-C dongle with USB Type-A and HDMI ports (optional on select configurations) |
Rozmery a hmotnosť
| Rozmery |
|
| Váha |
Starting weight: 1.61 kg Váha môže byť iná v závislosti od konfiguracie. |
Slovenská republika:
DELL Technická podpora: +421 239 346 192 (Toll)
DELL ProSupport hotline: +421 239 346 191 (Toll)
Česká republika:
DELL Technická podpora: +420 225 772 727 (Toll)
DELL ProSupport Česká Republika: +420 225 772 969
Dodatočné parametre
| Kategória: | Herné a kancelárske notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 36 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 2.82 kg |
| EAN: | 5397184966389 |
| Rada procesoru: | Intel Core Ultra 7 |
| Rozlíšenie displeja: | 1920x1200 |
| SSD Kapacita (GB): | 1000 |
| Typ disku: | SSD |
| Typ zařízení: | Notebook |
| Uhlopriečka displeja ("): | 14 |
| Veľkosť pamäti RAM: | 32 |
| Výbava: | Wi-Fi, Web kamera, Podsvícená klávesnice |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Formát obrazovky: | 16:10 |
| Povrchová úprava displeje: | Matný |
| Rozhraní: | HDMI, USB 3.2, Thunderbolt |
| Napájecí adaptér: | Součástí balení |
| Lokalizace klávesnice: | CZ/SK |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
