HyperX Pulsefire Haste 2 Mini Wireless Black Gaming Mouse - Myš
Súvisiaci tovar
Myš RAPOO M300 Silent Wireless Optical Mouse, Multi-mode: 2.4 GHz, Bluetooth 3.0 & 4.0, čierna
Skladom
10,80 € bez DPH
13,29 €
Rozhranie myši:Bezdrôtová USB dongle; Druh myši:Optická; Počet tlačidiel myši:4 alebo viac tlačidiel, S kolesom
Podrobný popis
HyperX Pulsefire Haste 2 Mini – bezdrôtová herná myš (čierna)
Parametre
| Hardvérová kompatibilita | PC, Xbox Series X|S, Xbox One, PS5, PS4. Kompatibilita so softvérom: NGENUITY. |
|---|---|
| Rozmery (š x h x v) | 12,4 x 6,7 x 3,8 cm |
| Hmotnosť | Iba myš: 59 g(S káblom: 83 g |
| Záruka | 2 roky |
| Obsah balenia | Myš HyperX Pulsefire Haste 2 Mini Wireless, uchopenia HyperX, spodné plôšky s nízkym trením, kábel USB-C na USB-A, bezdrôtový hardvérový kľúč USB, predlžovací adaptér USB, stručná úvodná príručka. |
| Krajina pôvodu | Čína; Spojené štáty |
| Poznámka [01] | [1] Iba hmotnosť myši bez nabíjacieho kábla. |
| Poznámka [02] | [2] Pomocou softvéru HyperX NGENUITY možno prispôsobiť RGB osvetlenie jednotlivými LED diódami. |
| Poznámka [03] | [3] Výdrž batérie sa líši v závislosti od spôsobu používania a nastavení počítača. |
Poznámky
Právne upozornenie
Dodatočné parametre
| Kategória: | Myši |
|---|---|
| Záruka: | 24 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 0.26 kg |
| EAN: | 197192120217 |
| Rozhranie myší: | Drátová USB, Bezdrátová s USB dongle, Bezdrátová Bluetooth |
| Špecifikácia myši: | S kolečkem |
| Druh myši: | Optická |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
