Lenovo 15.6” Laptop Everyday Batoh B515 - grey
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Produkt: Lenovo 15.6 Laptop Everyday Backpack B515
Part Number: GX40Q75217
| Brand | Lenovo 15.6 Laptop Everyday Backpack B515 |
| Package Type | PE bag |
| Color | Grey |
| Weight | 700 g |
| Dimensions | 440 mm - 325 mm - 120 mm |
| Warranty | 1 Year |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tašky pre notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 12 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 0.64 kg |
| EAN: | 192158279381 |
| Farba: | Šedá |
| Typ: | Batoh |
| 1002: | 15,6" |
ACER Cestovní kufr Predator Robust Luggage 22",polykarbonát,54l,TSA kombinační zámek,2 kapsy,černá
Skladom
255,15 € bez DPH
313,83 €
Farba:Čierna; Typ:Kufor
Lenovo 15.6 Laptop Backpack B510
Skladom
17,16 € bez DPH
21,11 €
Typ:Batoh; Uhlopriečka displeja:15,6"
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
