LENOVO Legion M300s RGB Gaming Mouse - white - myš
Súvisiaci tovar
Myš Logitech B100, čierna
Skladom
3,74 € bez DPH
4,60 €
Rozhranie myši:Drôtová USB; Druh myši:Optická; Počet tlačidiel myši:3 tlačidlová, S kolesom
Podrobný popis
Produkt: Lenovo Legion M300s RGB Gaming Mouse
Part Number: GY51H47351
| Color | White |
| Connection Type | Wired via USB 2.0 |
| Cable Length/Type | 1.8 m (5.9 ft) ultra-soft parachute cable |
| Keyboard Buttons | 6 programmable buttons |
| Button Life | Up to 20 million clicks for left and right buttons |
| DPI | Up to 8,000 DPI |
| Dimensions(HxLxD) | 38.4 mm -117.6 mm - 59.1 mm |
| Warranty | 1 Year |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Myši |
|---|---|
| Záruka: | 12 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 0.17 kg |
| EAN: | 195892041016 |
| Rozhranie myší: | Drátová USB |
| Špecifikácia myši: | 4 a více tlačítek, S kolečkem |
| Druh myši: | Optická |
GENIUS Vertikální myš Ergo 8250S Champagne Gold/ 1600 dpi/ bezdrátová/ 6tlačítek/ tichá/ černozlatá
Skladom
13,83 € bez DPH
17,01 €
Rozhranie myši:Bezdrôtová USB dongle; Druh myši:Optická; Počet tlačidiel myši:4 alebo viac tlačidiel, S kolesom
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
