Lenovo Legion Slim 230W AC Adapter(CE)
Súvisiaci tovar
i-tec USB-C Dual HDMI Docking Station with Power Delivery 100W + i-tec Universal Charger 100W
Skladom
122,21 € bez DPH
150,32 €
Podrobný popis
Produkt: PWR ADP_BO Slim 230W AC Adapter(CE)
Part Number: GX20Z46306
| Connection | NA |
| Color | Black |
| Charging port | Slim-tip |
| Cable length/type | 1.61m |
| Power | 100-240 V / 2.5A 50-60 HZ |
| Weight | 0.942KG |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Príslušenstvo k notebookom |
|---|---|
| Záruka: | 12 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 1.02 kg |
| EAN: | 195042180107 |
| Typ příslušenství: | Ostatní |
Napájací adaptér APPLE 96W USB-C
Skladom
65,09 € bez DPH
80,06 €
Typ príslušenstva:Sieťové adaptéry (220V)
dokovacia stanica iTec USB-C s dvoma displejmi, Power Delivery 100 W + univerzálna nabíjačka 112 W
Skladom
109,59 € bez DPH
134,80 €
Typ príslušenstva:Dokovacie stanice a replikátory
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
