LENOVO Legion Slim 330W GaN AC Adapter (Slim tip)(CE)
Súvisiaci tovar
dokovacia stanica iTec USB-C s dvoma displejmi, Power Delivery 100 W + univerzálna nabíjačka 112 W
Skladom
109,59 € bez DPH
134,80 €
Typ príslušenstva:Dokovacie stanice a replikátory
Podrobný popis
Lenovo Legion Slim 330W GaN AC Adapter (Slim tip)(CE)
Part Number: GX21M50609
| Connection Type | Slim-tip |
| Color | Black |
| Cable Length/Type | 1.8m |
| Charging Port | Slim-tip |
| Input Power | 100/240V |
| Output | 20V/16.5A |
| Supported OS | Windows 11 |
| Dimensions(HxDxL) | 25,4x86x184 mm |
| Warranty | 1 Year |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Príslušenstvo k notebookom |
|---|---|
| Záruka: | 12 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 1.2 kg |
| EAN: | 195892092582 |
| Typ příslušenství: | Ostatní |
i-tec USB-C Dual HDMI Docking Station with Power Delivery 100W + i-tec Universal Charger 100W
Skladom
122,21 € bez DPH
150,32 €
APPLE 30W USB-C napájecí adaptér
Skladom
34,12 € bez DPH
41,97 €
Typ príslušenstva:Sieťové adaptéry (220V)
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
