LENOVO NTB Thinkpad T14s AMD G6 - Ryzen AI 7 PRO 350 ,14" 2.8K OLED Touch,32GB,1TBSSD,5G,IRcam,W11P
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Herné a kancelárske notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 36 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 2.09 kg |
| EAN: | 199271399859 |
| Frekvencia procesoru (GHz): | 2 |
| Maximálna frekvencia procesora (GHz): | 5 |
| Model procesora: | AMD Ryzen AI 7 PRO 350 |
| Obnovovacia frekvencia displeja (Hz): | 60 |
| Počet jadier: | 8 |
| Počet USB 3.2: | 2 |
| Počet USB 4 Type-C: | 2 |
| Rada procesoru: | AMD Ryzen 7 |
| Rozlíšenie displeja: | 2880x1800 |
| SSD Kapacita (GB): | 1000 |
| Typ disku: | SSD |
| Typ panelu: | OLED |
| Typ zařízení: | Notebook |
| Uhlopriečka displeja ("): | 14 |
| Veľkosť pamäti RAM: | 32 |
| Výbava: | Dotykový displej, Wi-Fi, BlueTooth, Web kamera, Čtečka otisků prstů, Podsvícená klávesnice, Trackpoint |
| Podpora AI: | Ano |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Výkon CPU dle PassMark: | 24104 |
| TDP: | 28 |
| Formát obrazovky: | 16:10 |
| Povrchová úprava displeje: | Matný |
| Rozhraní: | USB-C 3.2, HDMI, USB 3.2, 3.5mm Jack |
| Hmotnost notebooku: | Nižší než 1.5 kg |
| Typ baterie: | Li-Pol |
| Max.výdrž na baterie (v hodinách): | 10 |
| Lokalizace klávesnice: | CZ/SK |
| 1676: | AMD Radeon Graphics |
| Záruka: | On-Site |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
