LENOVO NTB V15 G5 - 3 100U,15.6" FHD TN,16GB,512SSD,HDMI,Int. Intel Graphics,BezOS,2Y CC
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Lenovo V15 G5 IRL
83GW00BCCK
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | Intel Core 3 100U, 6C (2P + 4E) / 8T, P-core 1.2 / 4.7GHz, E-core 0.9 / 3.3GHz, 10MB |
| Grafická Karta | Integrovaná Intel Graphics |
| Chipset | Intel SoC Platform |
| Pamäť | 2x 8GB SO-DIMM DDR5-5200 |
| Pamäťové sloty | Dva sloty DDR5 SO-DIMM, podporujúce duel-kanálový režim |
| Max. Pamäť | Až 32GB DDR5-5200 |
| Úložisko | 512GB SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe |
| Podporované Úložiská | Jeden disk, až 1TB M.2 2242 SSD |
| Slot pre Úložisko | Jeden M.2 2242 PCIe 4.0 x4 slot |
| Čtečka kariet | Nie |
| Optická mechanika | Nie |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Senary SN6147 codec |
| Reproduktory | Stereofónne reproduktory, 1.5W x2 |
| Kamera | HD 720p s Privacy Shutter |
| Mikrofón | 2x, Array |
| Bateria | Integrovaná 47Wh |
| Napájací adaptér | 65W Round Tip (3-pin) |
| DIZAJN | |
| Displej | 15.6" FHD (1920x1080) TN 250nits Anti-glare, 45% NTSC |
| Dotyková obrazovka | Nie |
| Klávesnica | Nie podsvietená, CZ/SK |
| Farba | Čierna |
| Povrchová úprava | Textúra |
| Materiál | PC-ABS (Kryt), PC-ABS (Telo) |
| Rozmery (ŠxHxV) | 359.2 x 235.8 x 18.3 mm (14.14 x 9.28 x 0.72 palcov) |
| Hmotnosť | Od 1.61 kg |
| SOFTWARE | |
| Operačný systém | Nie |
| Dodávaný softvér | Nie |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | 100/1000M (RJ-45) |
| WLAN + Bluetooth | Wi-Fi 6, 802.11ax 2x2 + BT5.2 |
| Standardné porty | 2x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1) 1x USB-C (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), s podporou USB Power Delivery (len 20V) a DisplayPort™ 1.2 1x HDMI 1.4b 1x kombinovaný jack slúchadiel/mikrofónu (3,5 mm) 1x Ethernet (RJ-45) 1x napájací konektor |
| ZABEZPEČENIE A Súkromie | |
| Bezpečnostný čip | Discrete TPM 2.0 Enabled |
| Čítačka odtlačkov prstov | Nie |
| Fyzický zámok | Kensington Nano Security Slot, 2.5 x 6 mm |
| Ďalšie zabezpečenie | Záslepka kamery |
| SLUŽBY | |
| Záručná doba | 2 roky, Kurier alebo Nositeľ |
| Zahrnuté vylepšenia | Nie |
| PRÍSLUŠENSTVO | |
| Použité príslušenstvo | Nie |
| CERTIFIKÁCIE | |
| Zelená certifikácia | ENERGY STAR 8.0 ErP Lot 6 RoHS kompatibilné |
| Ostatné certifikácie | TÜV Rheinland Low Blue Light (Softvérové riešenie) |
| Mil-Spec testy | MIL-STD-810H vojenské testy - splnené |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Herné a kancelárske notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 2.48 kg |
| EAN: | 199272285717 |
| Model grafickej karty: | Intel® Graphics |
| Model procesora: | Intel Core 3 100U |
| Počet jadier: | 6 |
| Rozlíšenie displeja: | 1920x1080 (Full HD) |
| SSD Kapacita (GB): | 512 |
| Typ disku: | SSD |
| Typ panelu: | TN |
| Uhlopriečka displeja ("): | 15.6 |
| Veľkosť pamäti RAM: | 16 |
| Výbava: | Touchpad, Web kamera, Numerická klávesnice |
| Frekvencia procesoru (GHz): | 1.2 |
| Maximálna frekvencia procesora (GHz): | 4.7 |
| Rada procesoru: | Intel Core 3 |
| Typ zařízení: | Notebook |
| Operační systém: | bez OS |
| Výkon CPU dle PassMark: | 12608 |
| TDP: | 15 |
| Formát obrazovky: | 16:9 |
| Povrchová úprava displeje: | Matný |
| Rozhraní: | LAN (RJ-45), USB 3.2 Gen 1, HDMI, 3.5mm Jack, USB Type-C |
| Napájecí adaptér: | Součástí balení |
| Lokalizace klávesnice: | CZ/SK |
| Druh optické mechaniky: | Bez optické mechaniky |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
