MacBook Air 15'' M5 chip with 10-core CPU and 10-core GPU, 24GB, 1TB SSD - Starlight
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Herné a kancelárske notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 12 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 2.79 kg |
| EAN: | 195950698343 |
| Obnovovacia frekvencia displeja (Hz): | 60 |
| SSD Kapacita (GB): | 1000 |
| Typ zařízení: | Notebook |
| Uhlopriečka displeja ("): | 15.3 |
| Veľkosť pamäti RAM: | 24 |
| Podpora AI: | Ano |
| Povrchová úprava displeje: | Lesklý |
| Rozhraní: | Jack 3,5 mm výstup, USB Type-C, Thunderbolt |
| Hmotnost notebooku: | 1.5 - 2.0 kg |
| Typ baterie: | Li-Pol |
| Max.výdrž na baterie (v hodinách): | 18 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
