MacBook Pro 14'' M5 chip with 10-core CPU and 10-core GPU, 32GB, 1TB SSD - Silver
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Herné a kancelárske notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 12 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 2.78 kg |
| EAN: | 195950717587 |
| SSD Kapacita (GB): | 1000 |
| Typ disku: | SSD |
| Typ panelu: | IPS |
| Typ zařízení: | Notebook |
| Uhlopriečka displeja ("): | 14.2 |
| USB počet: | 3 |
| Veľkosť pamäti RAM: | 32 |
| Výbava: | Wi-Fi, BlueTooth, Touchpad, Čtečka otisků prstů, Podsvícená klávesnice, Čtečka paměťových karet |
| Použití: | Kancelářský |
| Podpora AI: | Ano |
| Operační systém: | Mac OS X |
| Povrchová úprava displeje: | Lesklý |
| Rozhraní: | 3.5mm Jack, USB Type-C, Thunderbolt |
| Hmotnost notebooku: | 1.5 - 2.0 kg |
| Napájecí adaptér: | Bez adaptéru |
| Max.výdrž na baterie (v hodinách): | 22 |
| Lokalizace klávesnice: | CZ |
| Druh optické mechaniky: | Bez optické mechaniky |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
