MSI VGA NVIDIA GeForce RTX 5080 16G GAMING TRIO OC, RTX 5080, 16GB GDDR7, 3xDP, 1xHDMI
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
MSI RTX 5080 16G GAMING TRIO OC
GAMING TRIO je nebojácny a odvážny a poskytuje vysoký výkon pri hraní hier aj tvorbe obsahu. Kombinuje divoký vzhľad s pokročilými technológiami chladenia, čo z neho robí neochvejný spojenec na hernom bojisku. GAMING TRIO je ideálnou voľbou pre hráčov, ktorí sa snažia zo seba vydať maximum.

Špecifikácie
| Výkon | |
|---|---|
| Grafický procesor | GeForce RTX 5080 |
| Takt jádra | Extreme Performance: 2715 MHz (MSI Center) Boost: 2700 MHz |
| CUDA jadrá | 10752 |
| Pamäť | |
| Takt pamäti | 30 Gbps |
| Kapacita pamäte | 16 GB |
| Typ pamäte | GDDR7 |
| Séria pamäte | 256-bit |
| Séria karty | PCIe 5.0 |
| Výstup | |
| Maximálne rozlíšenie digitálneho výstupu | 7680x4320 |
| Monitorov súčasne | 4 |
| DisplayPort | 3x |
| HDMI | 1x |
| Veľkosť | |
| Veľkosť karty | 338 x 140 x 50 mm |
| --- | |
| DirectX | 12 Ultimate |
| OpenGL | 4.6 |
| Spotreba energie | 360 W |
| Odporúčaný výkon napájacieho zdroja | 850 W |
| Typ podsvietenia | ARGB |
| Napájacie konektory | 1x 16-pin |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Grafické karty |
|---|---|
| Záruka: | 36 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 1.89 kg |
| EAN: | 4711377292160 |
| Kapacita pamäte grafickej karty (GB): | 16 |
| Model grafickej karty: | NVIDIA RTX 5080 |
| Počet ventilátorov: | 3 |
| Podsvietenie: | ARGB |
| Použitie grafickej karty: | Herní |
| Typ pamäti: | GDDR7 |
| Chladenie grafickej karty: | Aktivní |
| Počet HDMI portov: | 1 |
| Výrobce procesoru GPU: | nVidia |
| Šířka sběrnice (bit): | 256 |
| Rozhraní sběrnice: | PCI Express x16 5.0 |
| Počet DP portů: | 3 |
| Počet VGA Portů: | 0 |
| Počet DVI portů: | 0 |
| Funkce: | G-Sync |
| Typ sběrnice grafické karty: | PCIe |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
