Myš GENIUS NX-7015/ 1600 dpi/ Blue-Eye senzor/ bezdrôtová/ medená
Súvisiaci tovar
GENIUS myš NX-8080S BT/ duální Bluetooth + 2,4GHz/ 1600 dpi/ Copilot/ bezdrátová/ tichá/ růžová
Skladom
11,73 € bez DPH
14,43 €
Rozhranie myši:Bezdrôtové Bluetooth, Bezdrôtová USB dongle; Druh myši:Optická; Počet tlačidiel myši:4 alebo viac tlačidiel, S kolesom
Podrobný popis
Genius NX-7015
Bezdrôtová myš s frekvenciou 2,4 GHz je vybavená optickým snímačom Blue-Eye s nastaviteľným rozlíšením až do 1600 dpi. Vďaka tomuto snímaču ho môžete ľahko používať aj na drevenom stole, pohovke alebo koberci. Vďaka symetrickému dizajnu je vhodný pre pravákov aj ľavákov. Batéria AA je súčasťou balenia.
TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA
| technológia snímania | optické |
| Rozlíšenie / citlivosť (DPI) | 1600 |
| Počet tlačidiel myši | 3 |
| koliesko myši | áno |
| dizajn myši | symetrické |
| vstupy a výstupy | |
| bezdrôtové pripojenie | áno |
| káblové pripojenie | nie |
| rozhranie | USB |
| typ bezdrôtového pripojenia | 2.4 GHz |
| batéria | |
| prevádzka batérie/akumulátora | áno |
| Formát batérie | AA |
| fyzické vlastnosti | |
| farba | meď |
| Rozmery | 100 x 58 x 38,5 mm |
| hmotnosť | 57 g |
| farba podsvietenia | bez podsvietenia |
.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Myši |
|---|---|
| Záruka: | 24 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 0.13 kg |
| EAN: | 4710268258698 |
| Rozhranie myší: | Bezdrátová s USB dongle |
| Špecifikácia myši: | S kolečkem, 3 tlačítková |
| Druh myši: | Optická |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
