Napájací zdroj Fortron 350W FSP350-51AAC 80PLUS BRONZE 230V EU, voľne ložený, čierny
Súvisiaci tovar
Formát zdroja:SFX; Konektory:8pin CPU 1x, PCIe 8-pin, PCIe 16-pin Gen5, SATA 15-pin, Molex; Konektory pre základnú dosku:ATX 24-pin; Vlastnosti zdroja:Modulárna kabeláž
Formát zdroja:SFX; Konektory:8pin CPU 1x, PCIe 8-pin, PCIe 16-pin Gen5, SATA 15-pin, Molex; Konektory pre základnú dosku:ATX 24-pin; Vlastnosti zdroja:Modulárna kabeláž
Podrobný popis
FSP/Fortron FSP350-51AAC 80PLUS BRONZE 230V EU, voľne ložený, 350W, čierny
Napájací zdroj Fortron FSP350-51AAC 85+ ATX s výkonom 350 W. Pre dlhodobú spoľahlivú prevádzku je Fortron FSP350-51AAC 85+ vybavený 120 mm ventilátorom. Napájanie je možné zastaviť pomocou zabudovaného vypínača.
TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA
| model | FSP350-51AAC |
| Formát | ATX |
| PFC | Aktívny PFC |
| Ventilátor | 120 mm |
| Rozmery | 140 x 150 x 86 mm |
| Frekvencia | 50-60 Hz |
| Napájanie | 350 W |
| Certifikácia 80PLUS | 80PLUS Bronz |
| Konektory | 1x 20+4 Pin MB 1x CPU 4 Pin 3x SATA 2x MOLEX 1x Floppy 4 Pin |
.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
