Napájací zdroj Fortron 500W TWINS PRO 500, priemyselný, 230V, 80PLUS GOLD, EN62368, Mini Redundant, 4cm
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
FSP/Fortron TWINS PRO 500W 80PLUS GOLD, ATX Redundantný
Séria Twins PRO, redundantný napájací zdroj, je určená pre štandardné šasi ATX alebo PS2, ideálne pre poštový, webový alebo domáci server. Konštrukcia modulu vymeniteľného za prevádzky zabezpečuje stabilné napájanie; keď jeden z nich zlyhá, druhý môže okamžite prevziať záťaž. Používatelia sa nemusia obávať nepríjemných situácií pri vypínaní servera/počítača.
- Redundantná veľkosť ATX PS2
- Účinnosť > 90 % pri typickom zaťažení
- Tichý a dlhotrvajúci 40 mm ventilátor s guľôčkovými ložiskami
- Ploché káble
- Výkonná jednokoľajová konštrukcia +12 V
- Japonské elektrolytické kondenzátory
- Pripravené na najnovšie procesory Intel
- Úplná ochrana OCP, OVP, SCP, OPP, OTP, FFP, UVP
- Certifikát Gold 80 PLUS
TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
| model | twins Pro 500W |
| formát | pS2 ATX Redundantný |
| ventilátor | 40 mm |
| rozmery | 190 x 150 x 86 mm |
| účinnosť | 90% |
| vstupné napätie | 100 ~ 240 V |
| vstupný prúd | 8-4 A |
| frekvencia | 50 ~ 60 Hz |
| pFC | aktívny PFC |
| poskytnuté napájanie | 500 W |
| ochrana | oCP, OVP, SCP, OPP, OTP, FFP, UVP |
| konektory | 1 x ATX 24 Pin 2 x CPU 4+4 Pin 4 x PCI-E 6+2 Pin 6 x SATA 2 x Molex 1 x disketa 1 x USB 8 Pin |
.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zdroje |
|---|---|
| Záruka: | 10 Rok(ů) |
| Hmotnosť: | 4.52 kg |
| EAN: | 4713224523090 |
| Formát zdroja: | ATX |
| Podsvietenie: | Bez podsvícení |
| Výkon zdroje (W): | 500 |
| Konektory: | 8pin CPU 1x, 8pin CPU 2x, PCIe 6-pin, PCIe 8-pin, SATA 15-pin, Molex, FDD |
| Konektory pro základní desku: | ATX 20-pin, ATX 24-pin, EPS 8-pin |
| Modulární kabeláž: | Ne |
| Efektivita zdroje: | 80 Plus Gold |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
