Optoma IFPD RISE 5305 MOTORIZED DISPLAY LIFT TROLLEY 50 B EU
Súvisiaci tovar
Prispôsobte si kompletné riešenie s montážnou konzolou pre počítač HP B250, ktorá umožňuje pripojiť pracovnú stanicu HP, počítač HP Desktop Mini, HP Chromebox alebo vybrané...
Podrobný popis
RISE 5305
Motorizovaný vozík RISE 5305 je vhodný pre displeje s uhlopriečkou až 86" a maximálnou hmotnosťou 120 kg. Zdvihák zdvíha displej plynule, rýchlo a bezpečne rýchlosťou 50 mm/s vďaka technológii QuickRise™. Vďaka rozsahu zdvihu 980 mm je zdvihák vhodný pre veľmi nízke aj vysoké polohy.
Antikolízia technológia zabezpečuje väčšiu bezpečnosť v školách a robustné 100mm otočné kolieska umožňujú ľahké premiestňovanie vozíka z miestnosti do miestnosti po akomkoľvek povrchu.
Antikolízia technológia pre zvýšenie bezpečnosti vo školách
Ideálne riešenie pre vzdelávanie a firemné prostredie
Jednoduché, rýchle a bezpečné zdvíhanie displeja
Rýchlosť pohybu 50 mm/s pre najťažšie sily s technológiou QuickRise™
Flexibilné, stabilné a robustné
Vhodné pre veľmi vysoké a nízke polohy s rozsahom nastavenia výšky najmenej 980 mm.
Štýlové a elegantné riešenie pre váš displej Optoma
Integrovaná správa káblov (CIS)
Špecifikácie
| Všeobecné vlastnosti | |
|---|---|
| Rozsah zdvíhania stojanu | 893 - 1873 mm |
| Hmotnosť produktu | 40,3 kg |
| Celková hmotnosť | 42,1 kg |
| Maximálna nosnosť | 120 kg |
| Nastavenie výšky | 980 mm |
| Rýchlosť pohybu | 50 mm/s |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Držiaky na monitory |
|---|---|
| Záruka: | 60 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 45.5 kg |
| EAN: | 8712285357909 |
| Typ příslušenství: | Ostatní |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
