SEAGATE externí HDD Expansion Portable 3.5", 8TB, USB 3.0, černá
Súvisiaci tovar
Externý pevný disk ADATA 4TB 2,5" USB 3.1 HD330, BLACK COLOR BOX, čierna (guma, odolná voči nárazom)
Skladom
123,95 € bez DPH
152,46 €
Typ disku:HDD externý; Formát:2.5"; Kapacita pevného disku (v GB):4 000; Rozhranie:externí USB 3.1
Podrobný popis
Seagate Expansion Desktop 8 TB
Externý pevnýdisk formátu 3,5" s kapacitou 8 TB. Do niekoľkých sekúnd získate rýchle vysokokapacitné úložisko pre vaše dáta. Pripojenie k zariadeniu je realizované cez USB 3.0 port. V balení nájdete USB kábel aj napájací adaptér.
TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA
| HDD kapacita | 8000 GB |
| Formát HDD | 3.5" |
| Technológia SSD | nie |
| Hybridný pevný disk (SSHD) | nie |
| USB 3.0 (počet) | 1 |
| Bez nutnosti prídavného napájania | nie |
| Farba | čierna |
| Rozmery | 178,75 x 125 x 41,9 mm |
| Interný | nie |
| Externý | áno |
| Hmotnosť | 1176 g |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | SSD a HDD disky |
|---|---|
| Záruka: | 24 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 1.31 kg |
| EAN: | 3660619040421 |
| Typ disku: | HDD externí |
| Použití disku: | Externí disky |
| Formát: | 3.5" |
| Rozhraní: | externí USB 3.0 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
