SEAGATE HDD 1200GB EXOS 10E2400, 2.5", SAS, 512n, 10000 RPM, Cache 128MB
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Seagate Exos 10E2400 1,2 TB
Podnikové pevné disky Seagate Exos 10E2400 sú najrýchlejšie 10K RPM disky v odbore s kapacitou až 2,4 TB v 2,5-palcovom prevedení a sú určené pre tradičné dátové centrá, kde je spotreba energie a integrita dát prvoradá.

Špecifikácie
| Technické špecifikácie | |
|---|---|
| Rozhranie | SAS |
| Formát disku | 2.5" |
| Typ pevného disku | HDD |
| Celková kapacita | 1,2 TB |
| Pamäť Cache | 128MB |
| Rýchlosť prenosu dát | až 250 MB/s |
| Operačná teplota | 5°C - 55°C |
| Spotreba energie pri zaťažení/ v režime pokoj | 6,9/3,7 W |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | SSD a HDD disky |
|---|---|
| Záruka: | 60 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 0.2 kg |
| EAN: | 7636490073366 |
| HDD Kapacita (GB): | 1200 |
| Typ disku: | HDD |
| Použití disku: | Pro Servery |
| Formát: | 2.5" |
| Rozhraní: | SAS (Serial Attached SCSI) |
| Otáčky HDD: | 10000 |
| Velikost bufferu (v MB): | 128 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
