SEAGATE HDD 12TB IRONWOLF (NAS), 3.5", SATAIII, 7200 RPM, Cache 256MB
Súvisiaci tovar
Externý pevný disk ADATA 2TB 2,5" USB 3.1 HD330, BLUE COLOR BOX, modrá (guma, odolná voči nárazom)
Skladom
89,16 € bez DPH
109,67 €
Typ disku:HDD externý; Formát:2.5"; Kapacita pevného disku (v GB):2 000; Rozhranie:externí USB 3.1
Podrobný popis
Seagate IronWolf NAS 12TB
IronWolf je určený pre všetko NAS. Zvykajte si na pevný, pripravený a škálovateľný výkon 24×7, ktorý zvládne prostredie NAS s viacerými pozíciami v širokej škále kapacít

Špecifikácie
| Technické špecifikácie | |
|---|---|
| Rozhranie | SATA III |
| Formát disku | 3.5" |
| Typ pevného disku | HDD |
| Celková kapacita | 12 TB |
| Pamäť Cache | 256MB |
| Rýchlosť prenosu dát | až 210 MB/s |
| Operačná teplota | 0°C - 65°C |
| Spotreba energie pri záťaži/V stave voľna | 7,3/5,1W |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | SSD a HDD disky |
|---|---|
| Záruka: | 36 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 0.65 kg |
| EAN: | 8719706004350 |
| Typ disku: | HDD |
| HDD Kapacita (GB): | 12000 |
| Použití disku: | Pro NAS |
| Formát: | 3.5" |
| Rozhraní: | interní Serial ATA III |
| Otáčky HDD: | 7200 |
| Velikost bufferu (v MB): | 256 |
Externý pevný disk ADATA 1TB 2,5" USB 3.1 HD330, BLACK COLOR BOX, čierna (guma, odolná voči nárazom)
Skladom
70,31 € bez DPH
86,48 €
Typ disku:HDD externý; Formát:2.5"; Kapacita pevného disku (v GB):1 000; Rozhranie:externí USB 3.1
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
