SEAGATE HDD 12TB IRONWOLF PRO (NAS), 3.5", SATAIII, 7200 RPM, Cache 256MB, CMR
Súvisiaci tovar
Externý pevný disk ADATA 1TB 2,5" USB 3.1 HD330, BLACK COLOR BOX, čierna (guma, odolná voči nárazom)
Skladom
70,31 € bez DPH
86,48 €
Typ disku:HDD externý; Formát:2.5"; Kapacita pevného disku (v GB):1 000; Rozhranie:externí USB 3.1
Podrobný popis
Seagate IronWolf PRO NAS 12TB
IronWolf Pro je určený pre komerčné a podnikové NAS. Poskytuje odolný, pripravený a škálovateľný výkon 24x7 v multibayovom prostredí pre viac používateľov

Špecifikácia
| Technické špecifikácie | |
|---|---|
| Rozhranie | SATA III |
| Formát disku | 3.5" |
| Typ pevného disku | HDD |
| Celková kapacita | 12 TB |
| Pamäť Cache | 256MB |
| Rýchlosť prenosu dát | až 270 MB/s |
| Operačná teplota | 0°C - 65°C |
| Spotreba energie pri zaťažení/V idle | 7,8/5,0W |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | SSD a HDD disky |
|---|---|
| Záruka: | 60 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 0.65 kg |
| EAN: | 8719706432313 |
| Typ disku: | HDD |
| HDD Kapacita (GB): | 12000 |
| Použití disku: | Pro NAS |
| Formát: | 3.5" |
| Rozhraní: | interní Serial ATA III |
| Otáčky HDD: | 7200 |
| Velikost bufferu (v MB): | 256 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
