SEAGATE HDD 4TB BARRACUDA, 2.5", SATAIII, 5400 RPM, Cache 128MB, 15mm
Súvisiaci tovar
Externý pevný disk ADATA 2TB 2,5" USB 3.1 HD330, BLACK COLOR BOX, čierna (guma, odolná voči nárazom)
Skladom
89,16 € bez DPH
109,67 €
Typ disku:HDD externý; Formát:2.5"; Kapacita pevného disku (v GB):2 000; Rozhranie:externí USB 3.1
Podrobný popis
Seagate BarraCuda 4 TB
Seagate prináša viac ako 20 rokov dôveryhodného výkonu a spoľahlivosti 2,5-palcové pevné disky Seagate BarraCuda – teraz dostupné s kapacitou až 5 TB

Špecifikácie
| Technické špecifikácie | |
|---|---|
| Rozhranie | SATA III |
| Formát disku | 2.5" |
| Typ pevného disku | HDD |
| Celková kapacita | 4 TB |
| Pamäť Cache | 128 MB |
| Rýchlosť prenosu dát | až 140 MB/s |
| Operačná teplota | 0°C - 60°C |
| Spotreba energie pri zaťažení/vo voľne | 2,1/1,1 W |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | SSD a HDD disky |
|---|---|
| Záruka: | 24 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 0.18 kg |
| EAN: | 763649078983 |
| Typ disku: | HDD |
| HDD Kapacita (GB): | 4000 |
| Použití disku: | Pro PC |
| Formát: | 2.5" |
| Rozhraní: | interní Serial ATA III |
| Otáčky HDD: | 5400 |
| Velikost bufferu (v MB): | 128 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
