SEAGATE HDD 8TB IRONWOLF (NAS), 3.5", SATAIII, 5400 RPM, Cache 256MB, CMR
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Seagate IronWolf NAS 8TB
IronWolf je určený pre všetky NAS. Zvykajte si na pevný, pripravený a škálovateľný výkon 24×7, ktorý zvládne prostredie NAS s viacerými pozíciami v širokej škále kapacít

Špecifikácie
| Technické špecifikácie | |
|---|---|
| Rozhranie | SATA III |
| Formát disku | 3.5" |
| Typ pevného disku | HDD |
| Celková kapacita | 8 TB |
| Pamäť Cache | 256MB |
| Rýchlosť prenosu dát | až 202 MB/s |
| Operačná teplota | 0°C - 65°C |
| Spotreba energie pri záťaži/V kľude | 5,3/4,0W |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | SSD a HDD disky |
|---|---|
| Záruka: | 36 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 0.63 kg |
| EAN: | 763649092088 |
| Typ disku: | HDD |
| HDD Kapacita (GB): | 8000 |
| Použití disku: | Pro NAS |
| Formát: | 3.5" |
| Rozhraní: | interní Serial ATA III |
| Otáčky HDD: | 5400 |
| Velikost bufferu (v MB): | 256 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
