TRUST herní židle GXT 718SM RAYZEE Skládací podlahová židle, Superman, modrá
Súvisiaci tovar
Oficiální batoh PS5OFBACKPACK
Skladom
70,05 € bez DPH
86,16 €
Pre zariadenia:Playstation 5; Typ príslušenstva:Ostatné
Podrobný popis
Trust GXT 718SM Rayzee
Zložené herné kreslo na podlahu pre pohodlné hranie na konzole
Oficiálne licencovaný produkt s ikonickými červenými a modrými farbami a logom Supermana ti umožní cítiť sa pri hre ako superhrdina. Nevyhnutný doplnok pre každého fanúšika Supermana!

Špecifikácie
| Technické špecifikácie | |
|---|---|
| Maximálna výška používateľa | 195 cm |
| Maximálna hmotnosť používateľa | 125 kg |
| Materiál | PU koža |
| Nastaviteľnosť | |
| Nastaviteľný uhol sedenia | Áno |
| Rozmery a váha | |
| Rozmery | 1300 x 440 x 160 mm |
| Váha | 4750 g |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Herné príslušenstvo |
|---|---|
| Záruka: | 24 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 6.34 kg |
| EAN: | 8713439257403 |
| Typ příslušenství: | Herní židle |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
