TRUST myš GXT 928 Helox Lightweight, Černá
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
TRUST GXT 928 HELOX
Ultra ľahká herná myš s RGB osvetlením pre rýchly a jednoduchý pohyb
Vďaka ultra nízkej latencii vám Helox Wireless poskytuje bezdrôtové pripojenie ako nikdy predtým. Zabezpečíte, že každý pohyb bude zaznamenaný, ako ho vykonáte, budete mať bleskurýchlu odozvu priamo na dosah ruky.

Špecifikácie
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Klzná podložka | UPE |
| Softvér | Áno |
| Nastaviteľné DPI | Áno |
| Senzor | |
| DPI | 200 - 6400 DPI |
| Typ senzora | Optický |
| Ovládanie | |
| Použitie | pre pravákov |
| Kolečko | Áno |
| Počet tlačidiel | 6 |
| Makro, programovateľné tlačidlá | Áno |
| Pripojenie | |
| Typ pripojenia | Káblové |
| Podsvietenie | |
| Typ podsvietenia | RGB |
| Veľkosť a Váha | |
| Veľkosť | 125 x 64 x 38 mm |
| Váha | 82 g |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Myši |
|---|---|
| Záruka: | 2 Rok(ů) |
| Hmotnosť: | 0.16 kg |
| EAN: | 8713439253061 |
| Rozhranie myší: | Drátová USB |
| Špecifikácia myši: | 4 a více tlačítek, S kolečkem |
| Druh myši: | Optická |
GENIUS myš NX-8080S BT/ duální Bluetooth + 2,4GHz/ 1600 dpi/ Copilot/ bezdrátová/ tichá/ černá
Skladom
11,73 € bez DPH
14,43 €
Rozhranie myši:Bezdrôtové Bluetooth, Bezdrôtová USB dongle; Druh myši:Optická; Počet tlačidiel myši:4 alebo viac tlačidiel, S kolesom
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
