TRUST podstavec pod monitor Monta, skleněný podstavec, černá
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Trust Monta podstavec
Stojan na monitor z tvrdeného skla pre ergonómickú pracovnú pozíciu a organizovaný stôl
Práca vám zaberie veľkú časť dňa, takže by mala byť tiež pohodlná. Užívajte si ergonómickú a produktívnu prácu vďaka veľkej ploche 50x20 cm Monta, ktorá je dostatočne veľká na to, aby pojala akýkoľvek druh notebooku alebo obrazovky pre lepší pozorovací uhol.

Špecifikácie
| Technické Špecifikácie | |
|---|---|
| Maximálna nosnosť | 10 kg |
| Rozmery a váha | |
| Rozmery | 225 x 415 x 98 mm |
| Váha | 1541 g |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Držiaky na monitory |
|---|---|
| Záruka: | 2 Rok(ů) |
| Hmotnosť: | 1.97 kg |
| EAN: | 8713439252712 |
| Typ příslušenství: | Držáky a stojany |
ASUS LCD MKT03 MiniPC Kit
Skladom
9,90 € bez DPH
12,18 €
Typ príslušenstva:Držiaky a stojany
GEMBIRD Držák monitoru na stůl MA-DA1P-01, naklápěcí, až do 32” a 9kg, černý
Na objednanie do 2 dní
28,07 € bez DPH
34,53 €
Typ príslušenstva:Držiaky a stojany
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
