Zámok HP Nano Lock
Súvisiaci tovar
adaptér iTec USB-C HDMI 4K/60 Hz
Skladom
15,63 € bez DPH
19,22 €
Typ príslušenstva:Dokovacie stanice a replikátory
Podrobný popis
HP Nano Keyed Cable Lock
Parametre
| Názov produktu | HP Nano Keyed Cable Lock |
|---|---|
| Podskupina produktov | Kábel |
| Číslo produktu | 1AJ39AA |
| Hardvérová kompatibilita | Kompatibilita so zariadením HP Elite x2 1012 G2; HP Pro x2 612 G2 |
| Prehľad | Zamknite prenosný počítač alebo tablet v kancelárii a verejných priestranstvách s častým pohybom osôb pripevnením k bezpečnému povrchu pomocou lankového nano zámku HP s kľúčom s tenkým profilom. |
| Rozmery (š x h x v) | 12,5 x 12,5 x 1,5 cm |
| Hmotnosť | 0.3 lb |
| Záruka | Jednoročná obmedzená záruka. |
| Obsah balenia | Lankový zámok, plagát so stručným návodom, záručný list |
| Právne vyhlásenia | Skutočný produkt sa môže líšiť od obrázku. |
Poznámky
Právne upozornenie
Dodatočné parametre
| Kategória: | Príslušenstvo k notebookom |
|---|---|
| Záruka: | 12 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 0.19 kg |
| EAN: | 190781049425 |
| Typ příslušenství: | Zámky |
AXAGON HMC-5G2, USB 10Gbps hub, porty 2x USB-A, 2x USB-C, HDMI 4k/60, PD 100W, kábel USB-C 13cm
Skladom
29,03 € bez DPH
35,71 €
Typ príslušenstva:Dokovacie stanice a replikátory
Napájací adaptér APPLE 70W USB-C
Skladom
50,28 € bez DPH
61,84 €
Typ príslušenstva:Sieťové adaptéry (220V)
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
