A4tech BLOODY A70A Black drátová herní myš, 6200DPI, SW
Súvisiaci tovar
GENIUS Vertikální myš Ergo 8250S Silver Grey/ 1600 dpi/ bezdrátová/ 6tlačítek/ tichá/ černostříbrná
Skladom
13,72 € bez DPH
16,87 €
Rozhranie myši:Bezdrôtová USB dongle; Druh myši:Optická; Počet tlačidiel myši:4 alebo viac tlačidiel, S kolesom
Podrobný popis
A4tech BLOODY A70A
- Optická herná myš pre profesionálnych aj amatérskych hráčov počítačových hier - Nastaviteľné DPI: 1000/1200/1600/2000/6200 - Ergonomický dizajn umožňujúci všetky 3 herné úchopy myši (Claw/Fingertip/Palm) - Mechanické spínače Light Strike s garantovanou životnosťou 20 miliónov kliknutí a odozvou 0,2 ms
- Žiadne dvojité kliknutia: tlačidlá pomáhajú vyhnúť sa nechcenému dvojitému kliknutiu ako u kovových spínačov - Kovové pojazdy s technológiou Metal X'Glide Armor Boot eliminujú trenie na takmer akomkoľvek povrchu a zaručujú plynulejšie ovládanie, precízne pohyby kurzora a väčšiu presnosť - Integrovaná pamäť 160 kB umožňuje používanie myši bez potreby ovládača - Podsvietenie kolieska

Špecifikácie
| Technické parametre | |
|---|---|
| Nastaviteľné DPI | 1000/1200/1600/2000/6200 |
| Počet tlačidiel | 8 |
| Akcelerácia | až 23g |
| Snímacia frekvencia | 6 666 fps |
| Doba odozvy | < 0,2 ms |
| Rýchlosť snímania | 60-160 palcov/s |
| Spracovanie obrazu | 2,41 Mpx/s |
| Konektor | |
| USB-A (2.0/3.0) konektor | |
| Kompatibilita | |
| Operačný systém | Windows, Mac OS |
| Dĺžka napájacieho kábla | 180 cm |
| Rozmery (d × š × v) | 124 x 73 x 41 mm |
| Hmotnosť vrátane kábla | 150 g |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Myši |
|---|---|
| Záruka: | 24 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 0.23 kg |
| EAN: | 4711421921114 |
| Rozhranie myší: | Drátová USB |
| Špecifikácia myši: | 4 a více tlačítek, S kolečkem |
| Druh myši: | Optická |
C-TECH Myš WM-10, USB, Černá
Skladom
2,26 € bez DPH
2,78 €
Rozhranie myši:Drôtová USB; Druh myši:Optická; Počet tlačidiel myši:3 tlačidlová, S kolesom
Lenovo 300 USB Mouse - myš
Skladom
5,54 € bez DPH
6,81 €
Rozhranie myši:Drôtová USB; Druh myši:Optická; Počet tlačidiel myši:3 tlačidlová, S kolesom
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
