Dell adapter 165W USB-C GaN AC Adapter with Power Cord - EURO - 1yr Ltd HW Warranty- SnP
Súvisiaci tovar
MANHATTAN Dokovací stanice USB-C 10v1, 2xHDMI, 2xUSB-C, 3xUSB, 1xRJ45, čtečka SD karet, šedá
Skladom
45,78 € bez DPH
56,31 €
Typ príslušenstva:Dokovacie stanice a replikátory
Podrobný popis
Technické parametre
| Device Type | Adapter ( Napájací adaptér Dell 165 W USB-C s napájacím káblom) |
| Features | Cable 1m |
| Power provided | 165-Watt |
| Compatibility |
|
Slovenská republika:
DELL Technická podpora: +421 2 5750 83 03
DELL ProSupport hotline: +421 2 5750 69 81
Česká republika:
DELL Technická podpora: +420 225 772 711
DELL ProSupport Česká Republika: +420 225 772 969
Dodatočné parametre
| Kategória: | Príslušenstvo k notebookom |
|---|---|
| Záruka: | 12 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 0.58 kg |
| EAN: | 5397321021254 |
| Typ příslušenství: | Ostatní |
HP Mouse Pad 105 Sanitizable
Skladom
7,25 € bez DPH
8,92 €
Zdokonaľte svoj priestor pomocou protišmykovej, trvácnej a dezinfikovateľnej[1] podložky pod myš odolnej voči poliatiu. Táto minimalistická podložka pod myš maximalizuje pohyb s...
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
