GEMBIRD Držák podstavec pod monitor MS-TABLE-02, černý
Súvisiaci tovar
ASUS LCD MKT03 MiniPC Kit
Skladom
9,90 € bez DPH
12,18 €
Typ príslušenstva:Držiaky a stojany
Montážny držiak počítača HP B550
Skladom
20,85 € bez DPH
25,64 €
Vytvorte si praktické riešenie pomocou držiaka HP PC B550 Mounting Bracket, ktorý vám umožní pripevniť pracovnú stanicu Z Mini priamo za vybrané monitory HP radov Z a 7 Pro.[1]
Podrobný popis
GEMBIRD Držiak podstavec pod monitor
- Výškovo nastaviteľný oceľový stojan na monitor/notebook
- Praktický dizajn v tvare trojuholníka, dokonale zapadne do každého rohu
- 3 nastavenia výšky pre optimálnu výšku pohľadu

Špecifikácie
| Technické špecifikácie | |
|---|---|
| Materiál | Oceľ, plast |
| Nosnosť | 20 kg |
| Výška | 100/120/140 mm |
| Rozmery a hmotnosť | |
| Rozmery | 500 x 285 x 120 mm |
| Hmotnosť | 0.96 kg |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Držiaky na monitory |
|---|---|
| Záruka: | 24 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 1.19 kg |
| EAN: | 8716309126212 |
| Typ příslušenství: | Držáky a stojany |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
