HernePCZostavy Ryzen 5 7500X3D•RTX 5080 16GB•32GB DDR5•1TB SSD•1000W
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Náš real benchmark pre ukážku výkonu pri 2560x1440 rozlišení:
CyberPunk 2077 - 237 FPS
CS2 - 705 FPS
Assassin´s Creed Mirage - 187 FPS
Red Dead Redemption 2 - 179 FPS
Podrobná špecifikácia hernej zostavy:
◾️Procesor (CPU)
AMD Ryzen 5 7500X3D
6-jadrový, 12 vláken, 3,7 GHz (TDP 65 W), Boost 4,5 GHz, 96 MB L3 cache - Vysoký herný výkon vdaka 3D Cache. Aktuálna novinka zo série najlepších herných CPU s označením x3D.
◾️Chladenie
DEEPCOOL LM360 ARGB Biely.
Vodné bez údržbové 360mm (3x120mm) ARGB chladenie s krásnym LCD ktorý vám zobrazuje aktuálnu teplotu procesora a grafiky a taktiež aj prípadnú spotrebu/využitie.
◾️Grafická Karta (GPU)
NVIDIA GeForce RTX 5080 16GB GIGABYTE AERO OC
PCI Express x16 5.0, 256 Bit GDDR7 3x DisplayPort 2.1a a 1x HDMI 2.1b, dĺžka 304mm - Podpora DLSS4. Tichý a krásny model grafickej karty.
◾️Základná Doska (MB)
MSI B850M GAMING PLUS WIFI6E
Podpora DDR5 do max až 256GB/8200+Mhz - PCI Express 5.0 - USB 3.2 Gen. WiFi + Bluetooth
◾️Pamäť (RAM)
32GB DDR5 6400Mhz Corsair VENGEANCE PRO
Pasívny chladič. 2x16GB dual channel.
◾️Disk (SSD)
1TB NVME SSD SAMSUNG 990 PRO
Čítanie až 7450 MB/s, rýchlosť zápisu do 6900 MB/s. Extrémne SSD NVMe úložisko so životnosťou až 600TBW - maximum rýchle načítavanie hier a sytému.
◾️Zdroj (PSU)
1000W Raijintek AMPERE
ATX - plne modulárny s certifikáciou 80 PLUS PLATINUM.
◾️Skrinka (CASE)
DEEPCOOL CH380 3F
3x 120mm A-RGB ventilátory s perfektným Airflow. Priehladná bočnica - temperované sklo. Možnosť zmeniť ARGB osvetlenie na rôzne iné farby/módy.
◾️Operačný Systém (OS)
Windows 11 PRO + Digitálna elektronická licencia - Operačný Systém je už aktivovaný licenciou s doživotnou zárukou.
Zaži hry naplno!
Táto zostava ti prinesie plynulý výkon, rýchle reakcie a grafiku, ktorá ťa vtiahne priamo do deja. Či už hráš najnovšie AAA tituly alebo obľúbené FPS hry, s týmto PC máš vždy navrch.

Dodatočné parametre
| Kategória: | Herné počítače |
|---|---|
| Hmotnosť: | 17 kg |
| Model grafickej karty: | Nvidia RTX 5070 12GB |
| Model procesora: | Ryzen 7 7700x |
| Veľkosť operačnej pamäte: | 32GB DDR5 |
| Veľkosť úložiska: | 2TB M.2 SSD |
| Výrobca grafickej karty: | Nvidia |
| Výrobca procesoru: | AMD |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Záručná doba: | 36 Mesiacov |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.



