Ochranné obojstranné puzdro HP 14 Blk/Slv - puzdro
Súvisiaci tovar
ACER Cestovní kufr Predator Robust Luggage 22",polykarbonát,54l,TSA kombinační zámek,2 kapsy,černá
Skladom
255,15 € bez DPH
313,83 €
Farba:Čierna; Typ:Kufor
Podrobný popis
Puzdro HP 14 ReversP Blk/Slv
Parametre
| Názov produktu | Puzdro HP 14 ReversP Blk/Slv |
|---|---|
| Číslo produktu | 2F2J1AA |
| Hardvérová kompatibilita | Vhodné pre notebooky s uhlopriečkou až 14". |
| Prehľad | Toto obojstranné puzdro na notebook s odolným neoprénovým materiálom pomáha chrániť počítač pred nárazmi a škrabancami. |
| Farba | Čierna; Strieborná |
| Materiál | Neoprénové |
| Rozmery (š x h x v) | 37 x 27 x 1 cm |
| Hmotnosť | 0,16 kg |
| Teža paketa | 0,21 kg |
| Záruka | Dvojročná obmedzená záruka |
| Obsah balenia | Puzdro |
| Krajina pôvodu | Čína; Česká republika |
| Poznámka [01] | [1] Dezinfekčný sprej Lysol typu C (registračné číslo EPA 777-54-AA) možno použiť na čistenie ochranného puzdra HP Reversible až 50-krát. Prečítajte si pokyny na používanie od spoločnosti Lysol. Ochranné puzdro HP Reversible možno prať v práčke s jemným cyklom a sušiť na vzduchu až 50-krát. Na produkt nepoužívajte bielidlo. |
| Právne vyhlásenia | Skutočný produkt sa môže líšiť od obrázku. |
Poznámky
Právne upozornenie
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tašky pre notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 0.23 kg |
| EAN: | 4580511806750 |
| Farba: | Bílá |
| Typ: | Pouzdro |
| 184: | 14" |
| 1002: | 14" |
ACER cestovní kufr Predator Streetstyle 25",polykarbonát,65l,TSA kombinační zámek,3 kapsy,matně šedá
Skladom
245,70 € bez DPH
302,21 €
Farba:Šedá; Typ:Kufor
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
