SAMSUNG MT OLED Gaming Monitor 27" Odyssey LS27HG612SUXEN - 2560x1440, 240Hz, HDMI, DP, Pivot
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 24 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 5.72 kg |
| EAN: | 8806097910381 |
| Jas (cd/m2): | 200 |
| Obnovovacia frekvencia displeja (Hz): | 240 |
| Rozlíšenie displeja: | 2560x1440 |
| Typ panelu: | OLED |
| Uhlopriečka displeja ("): | 27 |
| Výbava: | Pivot, Nastavitelná výška, Výškově stavitelný, VESA montáž, FreeSync, Redukce blikání (flicker-free), Redukce modrého světla, G-Sync, HDR |
| HDMI počet: | 1 |
| VESA rozmery: | 100x100 |
| Použití: | Herní |
| Vlastnost: | Rovný |
| Rozhraní vstup: | DP, HDMI |
| Rozhraní výstup: | 3,5 mm Jack |
| HDMI verze: | 2.1 |
| DP počet: | 1 |
| DP verze: | 1.4 |
| Doba odezvy (ms): | 0.03 |
| Barevná hloubka (bit): | 10 |
| Formát obrazovky: | 16:9 |
| Kontrast:1: | 1000000 |
| Povrchová úprava displeje: | Antireflexní |
| Hmotnost (kg): | 3.8 |
| Energetická třída: | E |
| Rozhraní: | Jack 3,5 mm výstup, HDMI, DisplayPort |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
