SEAGATE HDD 4TB IRONWOLF (NAS), 3.5", SATAIII, 5400 RPM, Cache 256MB
Súvisiaci tovar
Externý pevný disk ADATA 1TB 2,5" USB 3.1 HD330, BLUE COLOR BOX, modrá (guma, odolná voči nárazom)
Skladom
70,31 € bez DPH
86,48 €
Typ disku:HDD externý; Formát:2.5"; Kapacita pevného disku (v GB):1 000; Rozhranie:externí USB 3.1
Podrobný popis
Seagate IronWolf NAS 4TB
IronWolf je určený pre všetky NAS. Zvykajte si na pevný, pripravený a škálovateľný výkon 24×7, ktorý zvládne prostredie NAS s viacerými pozíciami v širokej škále kapacít

Špecifikácie
| Technické špecifikácie | |
|---|---|
| Rozhranie | SATA III |
| Formát disku | 3,5" |
| Typ pevného disku | HDD |
| Celková kapacita | 4 TB |
| Pamäť Cache | 256MB |
| Rýchlosť prenosu dát | až 202 MB/s |
| Operačná teplota | 0°C - 65°C |
| Spotreba energie pri zaťažení/V kľude | 3,7/3,2W |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | SSD a HDD disky |
|---|---|
| Záruka: | 36 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 0.5 kg |
| EAN: | 7636490078309 |
| Typ disku: | HDD |
| HDD Kapacita (GB): | 4000 |
| Použití disku: | Pro NAS |
| Formát: | 3.5" |
| Rozhraní: | interní Serial ATA III |
| Otáčky HDD: | 5400 |
| Velikost bufferu (v MB): | 256 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
