TRUST bezdrátová klávesnice BASICS Wireless Bluetooth keyboard CZ/SK
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
TRUST BASICS bezdrôtová klávesnica
Ultratenká bezdrôtová Bluetooth klávesnica pre váš počítač, notebook, tablet a smartphone

Špecifikácie
| Špecifikácie | |
|---|---|
| Technológia tlačidiel | 1200 |
| Technológia | optická |
| Ovládanie | |
| Technológia kláves | scissor |
| Počet kláves | 85 |
| Numerická klávesnica | Nie |
| Tlačidlo zapnutia/vypnutia | Áno |
| Špeciálne klávesy | klávesy FN |
| Ukazovatele | batéria |
| Pripojenie | |
| Typ pripojenia | Bezdrôtové |
| Bluetooth | Áno |
| Bezdrôtový dosah | 10 m |
| Verzia Bluetooth | 4,0 |
| Napájanie | |
| Batérie sú súčasťou balenia | Áno |
| Počet batérií | 2 |
| Typ batérie (AA, AAA atď.) | AAA |
| Kompatibilita | |
| Kompatibilné operačné systémy | Windows, MacOS, Chrome OS |
| Veľkosť a Váha | |
| Váha | 293 g |
| Veľkosť | 22 x 286.5 x 121 mm |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Klávesnice |
|---|---|
| Záruka: | 24 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 0.36 kg |
| EAN: | 8713439253542 |
| Rozhranie klávesnice: | Bezdrátová |
| Typ klávesnice: | Membránová |
| Výbava klávesnice: | Multimediální klávesy |
HyperX Eve 1800
Skladom
44,91 € bez DPH
55,24 €
Typ klávesnice:Mechanická; Rozhranie klávesnice:Drôtová USB; Lokalizácia klávesnice:CZ/SK; Výbava klávesnice:Podsvietené tlačidlá
HP 125 Wired Keyboard - Česká
Skladom
10,91 € bez DPH
13,42 €
Typ klávesnice:Membránová; Rozhranie klávesnice:Drôtová USB; Lokalizácia klávesnice:CZ/SK
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
