HyperX PNK Rubber Gaming Accessory Kit-US - Příslušenství ke klávesnici
Súvisiaci tovar
HyperX Eve 1800
Skladom
44,91 € bez DPH
55,24 €
Typ klávesnice:Mechanická; Rozhranie klávesnice:Drôtová USB; Lokalizácia klávesnice:CZ/SK; Výbava klávesnice:Podsvietené tlačidlá
Podrobný popis
Gumené klávesy HyperX – súprava herného príslušenstva – ružová (rozloženie US)
Parametre
| Hardvérová kompatibilita | Mechanické klávesnice HyperX, klávesnice v štýle Cherry MX Steam |
|---|---|
| Rozmery (š x h x v) | 13,6 x 8,7 x 1,2 cm |
| Hmotnosť | 0,043 kg(Celková hmotnosť jednotky: 0,066 kg |
| Krajina pôvodu | Čína (ABA) |
| Poznámka [01] | Len klávesy, klávesnica nie je súčasťou dodávky |
Poznámky
Právne upozornenie
Dodatočné parametre
| Kategória: | Klávesnice |
|---|---|
| Záruka: | 24 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 0.07 kg |
| EAN: | 196188737330 |
| Typ klávesnice: | Mechanická |
HyperX Origins 2 65
Skladom
85,71 € bez DPH
105,42 €
Typ klávesnice:Mechanická; Rozhranie klávesnice:Drôtová USB; Lokalizácia klávesnice:CZ/SK; Výbava klávesnice:Podsvietené tlačidlá
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
