TRUST myš Primo Bluetooth Wireless Mouse, optická, USB, černá
Súvisiaci tovar
C-TECH Myš WM-10, USB, Černá
Skladom
2,26 € bez DPH
2,78 €
Rozhranie myši:Drôtová USB; Druh myši:Optická; Počet tlačidiel myši:3 tlačidlová, S kolesom
Podrobný popis
TRUST Bezdrôtová myš Primo Bluetooth
Kompaktná bezdrôtová myš Bluetooth
Osvoboďte sa od káblovej spleti s bezdrôtovým pripojením Bluetooth Primo. Bez akýchkoľvek káblov alebo dokonca USB prijímača môžete mať svoj stôl a zariadenie čisté a prehľadné.

Špecifikácie
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Kĺzavé podložky | UPE |
| Software | Nie |
| Nastaviteľné DPI | Áno |
| Senzor | |
| Maximálne DPI | 1600 |
| Typ senzora | Optický |
| Ovládanie | |
| Použitie | pre pravákov/ľavákov |
| Kolečko | Áno |
| Počet tlačidiel | 3 |
| Programovateľné tlačidlá | Nie |
| Pripojenie | |
| Typ pripojenia | Bezdrôtové |
| Bluetooth | Áno |
| Rozmery | 40 x 55 x 95 mm |
| Hmotnosť | 50 g |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Myši |
|---|---|
| Záruka: | 2 Rok(ů) |
| Hmotnosť: | 0.11 kg |
| EAN: | 8713439249668 |
| Rozhranie myší: | Bezdrátová Bluetooth |
| Špecifikácia myši: | S kolečkem, 3 tlačítková |
| Druh myši: | Optická |
GENIUS myš NX-8080S BT/ duální Bluetooth + 2,4GHz/ 1600 dpi/ Copilot/ bezdrátová/ tichá/ bílošedá
Skladom
11,73 € bez DPH
14,43 €
Rozhranie myši:Bezdrôtové Bluetooth, Bezdrôtová USB dongle; Druh myši:Optická; Počet tlačidiel myši:4 alebo viac tlačidiel, S kolesom
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
