DELL BATOH EcoLoop Premium Backpack 14-16 (CP7625)
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Technické parametre
| Product Type | Backpack |
| Product Material |
Polyester, 600D Fabric, Cross-linked Polyethylene (XPE) Foam |
| Compatibility | 14" |
| Durability |
Scratch Resistant Interior, Fuel Resistant, Impact Resistant, Water Resistant |
| Color | Black |
| Lining Material |
Nylex |
| Features |
Side Pocket, Front Pocket, Magnetic, Lockable Zipper, Side Handle, Padded Shoulder Strap, Zippered Pocket |
| Carrying Option |
Shoulder Strap, Trolley Strap, Handle |
| Warranty | Limited warranty: - 3 years |
| Dimensions (WxDxH) | 30 cm x 18 cm x 44 cm |
Slovenská republika:
DELL Technická podpora: +421 239 346 192 (Toll)
DELL ProSupport hotline: +421 239 346 191 (Toll)
Česká republika:
DELL Technická podpora: +420 225 772 727 (Toll)
DELL ProSupport Česká Republika: +420 225 772 969
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tašky pre notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 36 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 1.48 kg |
| EAN: | 5397184922828 |
| Farba: | Černá |
| Typ: | Batoh |
ACER cestovní kufr Predator Streetstyle 25",polykarbonát,65l,TSA kombinační zámek,3 kapsy,matně šedá
Skladom
245,70 € bez DPH
302,21 €
Farba:Šedá; Typ:Kufor
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
