GEMBIRD myš MUS-4B-06-BS, drátová, optická, USB, černá/stříbrná
Súvisiaci tovar
GENIUS myš GX GAMING Scorpion M500/ drátová/ RGB podsvícení/ 1200-3600 dpi/ USB/ 6tlačítek/ černá
Skladom
8,72 € bez DPH
10,73 €
Rozhranie myši:Drôtová USB; Druh myši:Optická; Počet tlačidiel myši:4 alebo viac tlačidiel, S kolesom
Podrobný popis
GEMBIRD Čiara USB myš
- POHODLIE A PRESNOSŤ
- Kompaktný a ľahký dizajn
- Plug & Play – nie je potrebný žiadny ovládač
- Káblová optická myš so 4 tlačidlami
- Rozlíšenie myši: 800/1000/1200 DPI
- Funguje na väčšine povrchov
- Není potrebná podložka pod myš

Špecifikácie
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Nastaviteľné DPI | Áno |
| Senzor | |
| DPI | 800/1000/1200 DPI |
| Typ senzora | Optický |
| Ovládanie | |
| Použitie | pre pravákov/ľavákov |
| Koleso | Áno |
| Počet tlačidiel | 4 |
| Macro, programovateľné tlačidlá | Nie |
| Pripojenie | |
| Typ pripojenia | Káblové |
| Bluetooth | Nie |
| USB | Áno |
| Dĺžka kábla | 135 cm |
| Veľkosť a Váha | |
| Veľkosť | 99 x 65 x 37 mm |
| Váha | 71 g |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Myši |
|---|---|
| Záruka: | 24 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 0.09 kg |
| EAN: | 8716309122207 |
| Rozhranie myší: | Drátová USB |
| Špecifikácia myši: | 4 a více tlačítek, S kolečkem |
| Druh myši: | Optická |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
