HernePCZostavy Ryzen 5 7500x3D•RTX 5060 8GB•32GB DDR5•1TB SSD•600W
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Náš real benchmark pre ukážku výkonu pri 2560x1440 rozlišení:
CyberPunk 2077 - 155 FPS
CS2 - 503 FPS
Assassin´s Creed Mirage - 135 FPS
Red Dead Redemption 2 - 126 FPS
Podrobná špecifikácia hernej zostavy:
◾️Procesor (CPU)
AMD Ryzen 5 7500X3D
6-jadrový, 12 vláken, 3,7 GHz (TDP 65 W), Boost 4,5 GHz, 96 MB L3 cache - Vysoký herný výkon vdaka 3D Cache. Aktuálna novinka zo série najlepších herných CPU s označením x3D.
◾️Chladenie
DEEPCOOL LM240 ARGB
Vodné bez údržbové 240mm (2x120mm) ARGB chladenie s krásnym LCD ktorý vám zobrazuje aktuálnu teplotu procesora a grafiky a taktiež aj prípadnú spotrebu/využitie a rôzne módy.
◾️Grafická Karta (GPU)
NVIDIA RTX 5060 8GB ASUS DUAL
PCI Express x16 5.0, 128 Bit GDDR7 DisplayPort 2.1b a HDMI 2.1b - Podpora DLSS4.
◾️Základná Doska (MB)
ASRock B850M-X WIFI
Podpora DDR5 do max až 128GB/8200+Mhz - PCI Express 5.0 - USB 3.2 Gen. WiFI 6gen + Bluetooth.
◾️Pamäť (RAM)
32GB DDR5 5600Mhz Kingston Fury Beast Black
Pasívny chladič,1x32GB, CL40.
◾️Disk (SSD)
1TB NVMe SSD WD SN7100 Black
Rýchlosť čítania 7250 MB/s, rýchlosť zápisu 6900 MB/s, životnosť 600 TBW. TOP Rýchle SSD NVMe úložisko. Zaručí okamžitý štart systému a maximálne rýchle načítavanie hier.
◾️Zdroj (PSU)
600W ADATA XPG Probe
ATX - 80 PLUS Bronz certifikácia.
◾️Skrinka (CASE)
DEEPCOOL MATREXX 40 3FS
• 3x 120mm ventilátory s perfektným Airflow. Statické RGB.
◾️Operačný Systém (OS)
Windows 11 PRO + Digitálna elektronická licencia - Operačný Systém je už aktivovaný licenciou s doživotnou zárukou.

Zaži hry naplno!
Táto zostava ti prinesie plynulý výkon, rýchle reakcie a grafiku, ktorá ťa vtiahne priamo do deja. Či už hráš najnovšie AAA tituly alebo obľúbené FPS hry, s týmto PC máš vždy navrch.

Dodatočné parametre
| Kategória: | Herné počítače |
|---|---|
| Hmotnosť: | 17 kg |
| Model grafickej karty: | Nvidia RTX 5060 8GB |
| Model procesora: | AMD Ryzen 7 8700F |
| Veľkosť operačnej pamäte: | 32GB DDR5 |
| Veľkosť úložiska: | 2TB M.2 SSD |
| Výrobca grafickej karty: | Nvidia |
| Výrobca procesoru: | AMD |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Záručná doba: | 36 Mesiacov |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.


